شرکت ویترودبوا با مسئولیت محدود، درواقع ادامه‌دهنده شرکت اشکوبودوا (Szklobudowa) با بیش از ۴۰ سال سابقه می‌باشد. به عنوان یک شرکت خصوصی در سال ۱۹۹۴ تاسیس شد و توانست با بکارگیری کادری مجرب، به همکاری مستمر با کارخانه‌های شیشه در لهستان و سایر کشورهای همسایه دست یابد. شرایط جدید منجر به محکم‌ترشدن روابط با فعالان صتعتی خصوصی شد و زمینه لازم را برای کسب تکنولوژی و دانش جدید توسط پرسنل جوان تحصیل‌کرده درحین همکاری با همکاران باتجربه، فراهم کرد.

شرکت ویتربدووا با در اختیار داشتن منابع خود در زمینه انواع کوره های ذوب شیشه، فورهارتس، حمام قلع. ریجنراتور ها، نصب دودکش، ساخت و بازسازی، طراحی، نگهداری، مشاوره و همکاری، خدماتی را ارائه میدهد. همچنین با تکیه بر تامین کنندگان پیشرو و متخصص، شرکت قادر به اجرای تمامی پروژه ها، تجمیع پروژه ها و انجام پروژه به صورت ترن کی (turn-key) میباشد.

استراتژی شرکت ویتروبودوا معرفی سرمایه‌گذارانی با بالاترین کیفیت خدمات‌ رسانی می‌باشد. بنابراین مهندسان این شرکت تمامی زمینه های عملیاتی – مشاوره و نظارت در محل، نظارت بر نگهداری وعملیات گرم پس از طراحی را تحت پوشش قرار می‌دهند. شناخت کامل و دقیق تمامی مراحل و زوایای ساخت و نگهداری کوره‌ها به‌عنوان اصول اساسی شرکت به‌شمار آمده و در دسترس بودن قابلیت های شرکت و معروفیت نزد مشتریان فعلی به‌عنوان مزیت‌های شرکت ویترودبوا قلمداد می‌شود.

از سال ۱۹۹۴ بیش از ۹۰ مورد توسعه‌ منطبق بر بالاترین و به‌روزترین استانداردها و تکنولوژی‌ها در کشورهای مختلف صورت گرفته به‌طوری‌که بسیاری از فعالان عمده صنعتی استانداردهای بالای خدمات و محصولات این شرکت را مورد تایید قرار داده‌اند.

مدیریت کارآمد و همچنین اقدامات حرفه‌ای در زمینه هکاری منجر به بکارگیری بهترین و موثرترین راهکارها در مدیریت سازمانی شرکت شد که در نهایت این ثبات مدیریت و ارائه خدمات با بالاترین کیفیت دریافت گواهینامه ISO 9002 را در سال ۱۹۹۹ برای شرکت به ارمغان آورد.